Добро пожаловать Гость, Вход или Регистрация. + Подать объявление
Главная Блог Як замовити сучасний дизайн інтер'єру квартири або будинку у Києві в стилі лофт або мінімалізм?

Як замовити сучасний дизайн інтер'єру квартири або будинку у Києві в стилі лофт або мінімалізм?

Хочете створити комфортний простір для життя вашої мрії? В такому випадку зверніться до студії Ірини Карликової у Києві. Ми пропонуємо замовити дизайн-проект, який буде по максимуму відображати внутрішній світ, спосіб життя і смакові переваги замовника.

Після ремонту ви потрапите в зручний, естетичний і сучасний простір. Ви зможете щодня з величезним задоволенням повертатися додому і проводити вільний час в комфортній обстановці.

Замовлення сучасного дизайну інтер'єру квартири або будинку в Києві за доступною ціною

Дизайн інтер'єру квартири або будинку в стилі мінімалізм, лофт, скандинавський стиль КиївНаша студія пропонує якісні дизайнерські послуги. У нас в штаті працюють досвідчені дизайнери та архітектори, здатні перетворити до невпізнання будь-який простір - як житловий, так і нежитловий. У нас на сайті ви знайдете безліч проектів в портфоліо, які підтвердять рівень професіоналізму фахівців і якості роботи.

Якщо ви хочете заощадити сили і час, гарантовано отримати відмінний результат у вигляді продуманого і функціонального простору, можете скористатися нашими послугами.

Звернувшись до нас, ви зможете отримати весь комплекс послуг:

 • розробка дизайн-проекту інтер'єру квартири, будинку, офісу;
 • поради та рекомендації досвідчених дизайнерів - ми підкажемо, який стиль, кольорову гаму, оздоблювальні матеріали та декор вибрати, які матеріали і де купити за вигідною ціною.
 • Замовити сучасний дизайн інтер'єру квартири або будинку в студії Ірини Карликової в Києві - це отримати авторський елітний дизайн інтер'єру, яким будете захоплюватися не тільки ви, але і ваші знайомі. Це унікальна можливість оточити себе красою і жити в сучасному просторі.

Ексклюзивний дизайн інтер'єру недорого

Щоб замовити дизайн інтер'єру, ви можете звернутися до нас в будь-який зручний час за телефоном або залишити заявку на сайті студії. Перш, ніж оформити замовлення, варто визначитися, в якому стилі ви хотіли б бачити свій інтер'єр. Не впевнені у виборі? В такому випадку наші дизайнери детально зможуть розповісти про різні дизайнерські напрямки у оформленні інтер'єрів, покажуть приклади робіт і допоможуть зробити остаточний вибір.

Дизайнери студії Ірини Карликової без проблем оформлять ваш будинок або квартиру в скандинавському стилі, в стилі лофт або мінімалізм.

Кожен з цих стилів являє собою сукупність цікавих дизайнерських рішень і має свої відмінності.

Найбільшим попитом серед замовників користуються дизайни інтер'єру в скандинавському стилі і в стилі мінімалізм. Це сучасні стилістичні напрямки, для яких характерно:

 1. Відсутність зайвих деталей - мінімалізм у всьому.
 2. Переважання світлих кольорів і відтінків.
 3. Присутність яскравих акцентів.
 4. Продумане зонування простору.
 5. Максимальна наповненість денним світлом.
 6. Практичність предметів інтер'єру.

Як тільки ви визначитеся з напрямом дизайну і розповісте про свої побажання, дизайнери студії візьмуться за роботу. Будьте готові до того, що вам доведеться доповідати про свої смаки, спосіб життя, інтереси і захоплення, щоб фахівці розуміли, який простір буде максимально комфортним саме для вас і вашої родини.

Наші фахівці розроблять проектну документацію і передадуть вам вже готовий дизайн-проект інтер'єру. Це свого роду дорожня карта, яка допоможе: заощадити сили і час, не купити зайвих будівельних матеріалів, отримати відмінний результат.

У нас ви можете скористатися послугами дизайнерів інтер'єру. Це відмінне рішення, так як в такій справі, як ремонт, кожна копійка на рахунку.

П'ять причин скористатися послугами студії дизайну Ірини Карликової

 • доступна цінова політика. Ми розуміємо, що ніхто не хоче переплачувати, тому пропонуємо доступний прайс;
 • індивідуальний уважний підхід до кожного клієнта;
 • авторський дизайн - ніяких шаблонних рішень;
 • оперативне виконання замовлень будь-якої складності;
 • приклади реалізованих дизайнерських проектів в портфоліо на сайті студії;
 • тільки професійні дизайнери та архітектори з профільною освітою і великим досвідом роботи.
 
© OLX24.com.ua 2016-2020 Украина - продать или купить из рук в руки. OLX Ukraine - Партнеры: сландо Slando.sk.