Добро пожаловать Гость, Вход или Регистрация. + Подать объявление
Главная Блог Стадії лікування наркотичної залежності

Стадії лікування наркотичної залежності

Лікування наркотичної залежності - це не тільки детоксикація, але й тривалий, поетапний процес, який передбачає проведення медичних та психотерапевтичних заходів. Саме таке комплексне лікування наркоманії в Києві пропонує пройти «Український Центр Лікування Залежності».

Заходи першої допомоги

Людям, які вживають наркотики, часто може знадобитися термінова медична допомога (при передозуванні, інтоксикації, гострих ознаках абстиненції). У таких випадках можна запросити нарколога додому в будь-який час доби. Спеціаліст проведе екстрену детоксикацію організму, допоможе стабілізувати стан пацієнта, пропише необхідні препарати та дасть рекомендації, що стосуються подальшого лікування.

Детоксикація і медична допомога

Терапевтичний процес починається з купірування хімічних залежностей та очищення організму від хімічних речовин. Для цих цілей проводиться процедура детоксикації. Крапельниці, сорбенти, вітамінотерапія, дотримання дієти, потіння у сауні, фізичні навантаження дозволяють повністю очистити організм, поліпшити самопочуття і настрій хворого.

Програма Детокс також усуває тягу до вживання наркотиків на фізіологічному рівні. Однак для закріплення ефекту, досягнення стабільної ремісії потрібно психологічна реабілітація.

Подальша медична допомога передбачає терапію супутніх патологій, наслідків та ускладнень наркотичної залежності, проведення терапевтичних заходів, спрямованих на відновлення нормального стану, функціонування внутрішніх органів і систем хворого.

Психологічна реабілітація

Усунути причини наркоманії, подолати тягу до вживання штучних допінгів на психологічному рівні вдається за допомогою низки психотерапевтичних методик. Саме психологічна реабілітація є довгостроковим методом лікування наркоманії, що гарантує стабільну, тривалу ремісію.

Реабілітаційний курс включає в себе роботу над мотиваціями пацієнта, сеанси індивідуального психоаналізу, заняття у групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків», сімейну психотерапію, арт-, гештальт і працетерапію.

Соціальна реабілітація

Завершальна стадія терапії - соціальна реабілітація, метою якої є відновлення втрачених пацієнтом особистісних якостей, набуття корисних знань і навичок, підготовка до повернення у соціум. Для цих цілей застосовуються елементи когнітивно-поведінкової терапії, проводяться різні лекції, тренінги, культурно-масові заходи, майстер-класи.

Терапевтичний супровід

Закінчивши лікування і повернувшись додому, колишній наркозалежний все ще перебуває у групі ризику. Уникнути рецидиву та прискорити процес адаптації в суспільстві дозволяє терапевтичний супровід, що передбачає як психологічну, так і соціальну підтримку.

Пройти повноцінну реабілітацію наркоманії у Києві з подальшим терапевтичним супроводом можна зателефонувавши в «Український Центр Лікування Залежності» https://narkologicheskiy-centr.com/.

 
© OLX24.com.ua 2016-2020 Украина - продать или купить из рук в руки. OLX Ukraine - Партнеры: сландо Slando.sk.